Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
47 oy / 2,85 puan
Firma Yetkilisi
:
Hakan Olgunalp
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Fatih Cad. Kasım Sok. No:257/7 Merter
İstanbul / Güngören
Modayı takip eden ve giydiklerine tepeden tırnağa dikkat eden hanımlar aksesuar, etek, pantolon, elbise, gömlek, ayakkabı, çanta, triko, örgü modelleri vb. konularda seçici davranırlar. Üzerinde taşımak istedikleri kıyafetin içinde kendilerini manken gibi hissetmek isterler. Müşteri memnuniyetinin baz alındığı, sektöründe uzun yıllar çalışmış ve çalışmalarını sistemleştirmiş bir mağazadan kim alışveriş yapmak istemez? Hanımlar bu konuda oldukça dikkatlidirler. Alışveriş yapmak istedikleri mağazadan sadece kıyafet ve aksesuar alışverişi yapıp, çıkmak istemeler. Kendi tarzlarını yansıtacak, yüz ve vücut tipine uygun olan, kıyafetlerini daha ihtişamlı gösterecek saç modelleri konusunda da fikir almak isterler. Böyle mağazalara daha çok talep vardır. Firmamız bünyesinde alışveriş yapan her hanımı daha güzel ve mutlu gösterecek saç modelleri ile kıyafet alışverişi desteklenmektedir. Sarışın, esmer, kumral, kızıl ya da diğer saç renklerinden hangisi müşteriye daha çok yakışacaksa, o saç rengi uygulanır. Sezonunu öne çıkan modelleri ve renkleri hakkında bilgi verilir. Her yaş grubundan ve her bedenden hanım mağazadan mutlu ayrılacaktır. Çünkü kendilerini özel hissedeceklerdir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Mavi Menekşe Plus Modaevi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Mavi Menekşe Plus Modaevi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.