Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
83 oy / 3,1 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Organize Sanayi Bölgesi 1. Cad. No:52/b
Aksaray / Merkez
Mysilo, 2000 yılında tahıl depolama ve taşıyıcı ekipmanlar üretmek üzere SF Grup bünyesinde elde edilen 40 yıllık sektörel üretim tecrübesiyle kurulmuş ve kuruluş döneminden günümüze kadar geçen zaman içerisinde 5 kıtada 60'dan fazla ülkede, 1500'ü aşkın müşteriye 2000'in üzerinde proje gerçekleştirmiş, genç, yenilikçi, sürekli gelişen, uzman ve lider bir kuruluşa dönüşmüştür. Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen Mysilo, Türkiye'nin ve dünyanın sektörel bazda güçlü ve saygın şirketleri arasındaki yerini almıştır.

ISO 9001-14001, OHSAS 18001 Kalite sertifikasına sahip olan firmamız, hammaddenin temininden üretilen malların sevkiyat sürecine kadar olan bütün aşamalarda hızlı ve etkili bir kalite muayene sistemi uygulamaktadır.

Mysilo Tahıl Depolama Sistemleri A.Ş. Yurt dışı operasyonlarını ve Myport Grain Storage Co. Şirketide Orta doğudaki operasyonları yönetmektedir. Tahıl depolama sistemleri altında düz tabanlı silolar, ekonomik konik tabanlı silolar, çiftlik tipi silolar, yem siloları, havalandırma sistemleri, sıcaklık görüntüleme sistemlerinde hizmet vermekteyiz.

Tahıl taşıma sistemleri ile müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda tecrübeli ve ileri mühendislik yeteneklerine sahip kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Tahıl taşıma sistemleri altında, zincirli konveyör, bant konveyör, helezon grubu, kovalı elevatör, akış materyalleri ile hizmet vermekteyiz.

Tahıl Kurutma Makineleri, tahıllar (mısır, buğday, ayçiçeği, soya vs.), hem gıda sektöründe hem de endüstriyel üretimde kullanılan önemli tarımsal ürünlerdir. Tahıl kurutma bu ürünlerin nem miktarlarını, sağlıklı ve uzun süreli depolamak için uygun seviyelere düşürme işlemidir. Tahıl kurutmadaki amaç; ürünü küf ve mantarlardan korumak ve daha uzun süre depolama imkanı sağlamaktır.

Tahıl temizleme makineleri, tahıl içerisinde bulunan sap, çöp, tahta gibi tahıl olmayan yabancı cisimleri tanelerden ayırmak üzere tasarlanmıştır. Tahıl temizleme makineleri altında, ekonomik ön temizleme, ticari ön temizleme, toz toplama hizmeti vermekteyiz.

Çelik konstrüksiyon, depo ve çelik konstrüksiyon atölyelerde kullanılan, geniş açıklıklara ve yüksekliğe sahip çelik yapı sistemlerdir. Çelik konstrüksiyon altında, elevatör kulesi, yürüme yolu, makina binası, yürüme yolu destek, kamyon yükleme, şase sundurma hizmeti vermekteyiz.
Otomasyon Sistemleri, silo otomasyon sistemi sayesinde çelik silo depolarının bilgisayar üzerinden kontrolünü sağlayarak sistemin kurulumu ve devreye alınma işlemleri titizlikle sağlanmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Mysilo Tahıl Depolama Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Mysilo Tahıl Depolama Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.