Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Stok's Mehmet

2,5 star rating
44 oy / 2,86 puan
Firma Yetkilisi
:
Funda Alkan
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Abdurrahman Nafiz Gürman Mah. Günay Sok. Seyran Apt. No:2/4a
İstanbul / Güngören

Stok's Mehmet - Hakkımızda

Stok's Mehmet 2008 yılında Merter, İstanbul'da kuruldu. Başlıca ürünlerimiz sezondan sezona değişmekle birlikte bayan dış giyim üzerine toptan satışlar yapıyoruz. ürün yelpazemiz oldukça geniş olmakla birlikte sezondan sezona değişiklik göstermektedir. Örnek olarak; elbise, etek, gömlek, tulum, pantolon çeşitleri, ceket, mont, kaban vs. Müşterilerimizin isteklerini karşılamak adına her türlü Öneriye açığız.
Stok's Mehmet siz kurumsal iş ortaklarımıza ve müşterilerimize ana satıcı/dağıtıcı olarak hizmet vermektedir. Biz Stok's Mehmet ailesi olarak son trend modayı üreten Türk markalarını dünyanın birçok ülkesinde pazarlanmasını hızlı ve ekonomik bir şekilde yerine getirmekteyiz.
B2B anlamında ise Internet üzerinden satışlar yapmamaktayız. Çünkü toptan satış yaptığımız için her ürünü internete koymamız mümkün değildir. Firmamıza günlük binlerce çeşit ürün gelmektedir. Müşterilerimiz Merter'de bulunan firmamıza gelerek diledikleri ürünü satın almak kaydıyla kendi web sitelerinde veya mağazalarında satabilirler.

Etiketler

Ürünlerimiz

Stok's Mehmet firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Stok's Mehmet firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.