Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Avfoni

3 star rating
118 oy / 3,15 puan
Firma Yetkilisi
:
Hüseyin Balcı
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Gmk Bulvarı No; 127/d-e
Ankara / Çankaya

Avfoni - Hakkımızda

Günümüzde avcılık hobi olarak yapılan ve çok çeşitli malzeme ve av alanları ile avcıların doğa ve huzuru yakaladığı bir hobi olarak nitelendirilebilir. Türkiye'nin en büyük av ve outdoor mağazası olan avfoni.com sizlere av malzemeleri konusunda sınırsız araç ve ekipmanlar sunmaktadır.
Deniz avı kategorisinde adlandırabileceğimiz balık avı, en çok tercih edilen av yöntemlerindendir. Balık avlamak için gerekli olta yem ve benzeri tüm ürünleri geniş ürün yelpazesi ile web sitemizden güvenilir alışverişler ile sağlayabilirsiniz.
Doğa ile iç içe yaşamak ve av tutkusunu doğada karşılamak isteyen kişi ve ya kişi gruplarının oluşturduğu av toplulukları için ise av tüfekleri çeşitlerimiz mevcuttur. Ayrıca kamp ve diğer etkinlikler ile beraber yapılabilecek avlar için çadır ve uyku tulumu gibi materyalleri de web sitemizden bulabilirsiniz.
Av tutkusu olan kişilerin yakından bildiği üzere avcılık hem adrenalin hem sabır hem de heyecan işidir. Avcılık yapabilmek için doğru ekipmanları doğru zamanda ve doğru yerde, doğanın tüm şartlarını karşılayabilecek alanlarda en iyi şekilde kullanabilmektir. Tabi tüm avlar özel ekipmanlar ile yapılmayabilir ve kendinizi doğanın size verdikleri ile yetinmek zorunda kalabilirsiniz böyle durumlarda da daha ilkel yöntemler ile avınıza keyifle devam edebilirsiniz.
Sizlere en doğru en güzel ve en kaliteli ekipmanların tamamını bir arada bulabileceğiniz ve dilediğiniz zaman alışveriş yapabileceğiniz web sitemiz avfoni.com ile yapacağınız tüm alışverişlerinizden sonra keyifli avlar dileriz. Kaliteli ekipman ve en yeni modelleri bir arada bulabileceğiniz outdoor mağazamız sizlerin hizmetinde 7/24 sipariş verebileceğiniz web platformudur. Aradığınız tüm av malzemeleri, balık avı malzemeleri ve kamp malzemeleri ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizlere 0850 304 01 04 numaralı telefondan ulaşabilir sorularınızı müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmeler aracılığı ile bizlere ulaştırabilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Avfoni firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Avfoni firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.