Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
94 oy / 2,94 puan
Firma Yetkilisi
:
Ahmet Aydoğdu
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Demes San. Sit. Fevzi Çakmak Mah. 1621 Sok.
Konya / Karatay
EMA Kızak Koruma Sistemleri (Telescopic Covers System); siz değerli müşterilerimizin istekleri ve makine uygunluklarını göz önünde bulundurarak; örnek model, teknik resim veya yeni dizaynlar için, tasarım konularında uzman kadrosu ile hızlı ve sorunsuz hizmet vermektedir.

EMA Kızak Koruma Sistemleri (Telescopic Covers System); maliyet planınıza ve isteğe göre DKP yada Cr-Ni saclardan üretilmektedir. Makinenin çalışma şartları düşünülerek 1,5 mm ile 5 mm kalınlığında, uygun kalitede saclar kullanılmaktadır.

Kestamitlerimiz sağlamlık bakımından 10 mm kalınlığında üretilmektedir. Bu kalınlık kestamitin aşınma süresini uzatacağından sizlerin bakım maliyetlerini düşürmektedir.

Her çalışma ortamına göre sıyırıcı tipleri stoklarımızda bulunmakta ve sıyırıcılarımız Almanya'dan özel olarak getirtilmektedir.

Tasarlanan sistemler, bütünüyle CNC makinelerde üretilmektedir. Bu sayede hassasiyet en üst seviyeye çıkıp, çalışma verimliliği arttırılmakta ve hata olasılığı minimuma indirilmektedir.

Makinenizin çalışma şartlarına ( hızına ), çalışma ortamı şartlarına (Soğutma sıvılı, soğutma sıvısız), işlenen malzemenin özelliklerine (Döküm, ağaç, metal, paslanmaz vb.) göre gerekli olan; sistem, sac, sıyırıcı ve kestamit, deneyimli Ar-Ge personelimiz tarafından tespit edilmekte ve size en uygun kızak koruma sistemi imalatı yapılmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

EMA Kızak Koruma Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

EMA Kızak Koruma Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.