Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Jenersan Jeneratör

2,5 star rating
76 oy / 2,78 puan
Firma Yetkilisi
:
Semih Güngör
Telefon
:
Fax
:
0 312 615 50 24
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Ankara Konya Yolu 26. Km Oğulbey Mah. No:166
Ankara / Gölbaşı

Jenersan Jeneratör - Hakkımızda

Jenersan Jeneratör, Ankara/Gölbaşı Organize sanayi sitesinde 10.000 metrekare üretim alanında dizel jeneratör, kabinli jeneratör, benzinli jeneratör, mobil jeneratör, portafif jeneratör üretimini CE, TSE ve ISO 9001:2008 kalite sertifikaları ile de belgelendirmiştir. Ücretsiz keşif, yerinde imalat, jeneratör kiralama ve 7/24 servis hizmetiyle de müşterilerine daima en iyi ürün ve en iyi hizmet vermeyi birinci öncelik edinmiştir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Jenersan Jeneratör firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Jenersan Jeneratör firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.