Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Özen Vinç

3 star rating
61 oy / 3,16 puan
Firma Yetkilisi
:
Cihan Karabulut
Telefon
:
Fax
:
0 412 237 85 84
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
1. Sanayi Sitesi 27. Sok. 30. Blok No:9 Yenişehir
Diyarbakır / Merkez

Özen Vinç - Hakkımızda

Özen Vinç 1995'de ülkemizde vinç hizmet sektörüne duyulan ihtiyaç göz önüne alınarak 1974 model 10 tonluk bir vinç ile sektöre giriş yapmıştır.

Dönemin iş koşullarını yerine getirmeyi kendine hedef olarak saptayan firmamız, ülke genelinde ve bölgemizde: baraj, doğal gaz, enerji, petrol, hidroelektrik ve inşaat sektörlerindeki gelişmelere paralel olarak makine parkını geliştirmiş, istihdamını artırmış ve ekonomik gelişim trendine uyum sağlamıştır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Özen Vinç firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Özen Vinç firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.