Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
69 oy / 3,04 puan
Firma Yetkilisi
:
Fatih Balkan
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Gürsel Mah. Şevket Paşa Cad. No:20/8
İstanbul / Kağıthane

Chef Sepeti - Hakkımızda

Müşterilerimizin talep ettikleri ürünleri zaman kaybetmeden tedarik edebilmesi için online hizmet son zamanlarda ön plana çıkmakta ve önem kazanmaktadır. Otel ekipmanları ve mutfak ekipmanları konusunda ki deneyimlerimizden yola çıkarak müşterilerimize endüstriyel mutfak ve otel ekipmanları konusunda online satış hizmeti sağlayarak hem hız hem de kolay ulaşılabilirlik konusunda yardımcı olmayı planlıyor, online satışın süre avantajını, ürün portföyümüzü ve fiyat istikrarımızı kullanarak sektörde adımızı kısa zamanda duyuracağımızı düşünüyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Chef Sepeti firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Chef Sepeti firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.