Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
109 oy / 3,16 puan
Firma Yetkilisi
:
Serdar Yaman
Telefon
:
Fax
:
0 224 328 21 00
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Nalbantoğlu Mah. Akbıyık Cad. No:26/a Heykel
Bursa / Osmangazi
Firmamız tüm dünyadaki en modern üretim tesislerinde Türkiye şartlarına en uygun değişik müşteri taleplerine
Cevap verebilecek nitelikte teknolojik modeller geliştiren ve bu alanda kendini kanıtlamış ürünler üzerine çalışmaktadır.
Su arıtma konusunda faaliyet veren firmamız her zaman ihtiyaçları karşılayabilecek donanıma sahip olma çabasında olan, yenilikleri takip eden ihtiyaç ve talepler doğrultusunda en ekonomik ve verimli çözümü bulmaya çalışan daima hizmet, kalitesini ve hızını arttıracak çözümler arayışında bir firma olma prensibini korumaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Nes Su Arıtma Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Nes Su Arıtma Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.