Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Kuzey Boru

3 star rating
77 oy / 3,17 puan
Firma Yetkilisi
:
Cemalettin Kaş
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde 2. Sok. No:33/a
Aksaray / Merkez

Kuzey Boru - Hakkımızda

Kuzey Boru 2001 yılında kurulmuş ve deneyimli genç kadrosu ile global pazarda ciddi bir yer edinmiş bir firmadır. Üretim faaliyeti öncesi firma deneyimleri arasında büyük çaplı boruların uygulama projelerinde yer alan Kuzey Boru bu konuda çok ciddi deneyimler kazandıktan sonra plastik boru üretimine başlamıştır.

Kuzey Boru uluslar arası standartları bünyesinde barındırmakta ve özellikle dünyadaki tüm plastik boru standartlarını kapsayacak şekilde laboratuar ve üretim özelliklerine sahiptir. Firmamız ISO 9001 sistem sertifikasına ve ISO 14000 çevre belgesine sahiptir. Ürün Standartlarımızın EN-TSE-ISO-DIN'e göredir.

Etiketler

Ürünlerimiz

HDPE Boru

HDPE Boru

Pe100 Boru Kuzey Boru tarafından 2004 yılından itibaren üretilmeye başlamış o günden bu yana da Pe 1
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
PVC Boru

PVC Boru

Pe100 Boru Kuzey Boru tarafından 2004 yılından itibaren üretilmeye başlamış o günden bu yana da Pe 1
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Kuzey Boru firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.