Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
67 oy / 2,97 puan
Firma Yetkilisi
:
Hasan Palaş
Telefon
:
Fax
:
0 262 413 11 41
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Merkez Mah. Turgut Sayın Cad. No:19/c ( Nejat Kundura Karşısı )
Kocaeli / Gölcük

Hekim Medikal - Hakkımızda

Ortopedi Ürünleri, Solunum Cihazları, Yara Bakım Ürünleri, Yatan Hasta Ürünleri, Diyabetik Ürünler, Tansiyon Aletleri, İlk Yardım Malzemeleri, Hasta Bezleri, Tekerlekli Sandalyeler ve her türlü sağlık ürünleri mevcuttur. Telefon ve mail üzerinden ürün fiyatları sunulmaktadır. Yaşam kalitenizi artırmak için hizmetinizdeyiz. Sağlıklı günler dileriz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Hekim Medikal firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Hekim Medikal firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.