Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
20 oy / 3,3 puan
Firma Yetkilisi
:
Barış Özdemir
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Veli Baba Mah. Hukukçular Cad. No:30
İstanbul / Pendik

Marmara Halı Yıkama - Hakkımızda

Pendik, Kurtköy, Kartal, Kaynarca, Tuzla, Uğur Mumcu bölgelerinin tüm mahalle ve yakın çevrelerinde halı ve koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.
Her çeşit halı ve koltuklarınız evinizden veya iş yerinizden alınıp profesyonel olarak halı yıkama yerimizde era111 halı şampuanları ile temizlenir, paketlenir ve yine sizlere teslim edilmektedir. Ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Marmara Halı Yıkama firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Marmara Halı Yıkama firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.