Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Tavcam Avize

2,5 star rating
59 oy / 2,81 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet Ertuğrul Tavukçu
Telefon
:
Fax
:
0 212 668 25 60
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Esentepe Mah. Avizeciler Sanayi Sitesi 2970 Sok. No:2-4
İstanbul / Sultangazi

Tavcam Avize - Hakkımızda

Tavcam, siz dostlarımızın bildiği gibi, bir aile kuruluşu olup 1979 yılından beri aydınlatma sektöründe size ve ülkemize hizmet etmenin huzuru içinde yoluna devam etmektedir.

36 yıl önce firmamız avize ve aydınlatma sektöründe 8-10 çalışanıyla birlikte kristal avize taşı üretmeye başladı. Yol boyunca birçok değişimi yaşayan firmamız edindiği tecrübeler ışığında geleceğin özel-özgün tasarımlarda olduğunu gördü. Sektörün dünyada nereye gittiğini izlerken kendimizi dünyanın aydınlatılmasına katkı sağlamaya mecbur hissettik. Tavcam ailesi olarak mesleğimize yeni bir soluk, farklı bir renk katmak arzusuyla elişi cam ve kristalleri bize özgü binlerce çeşidiyle aydınlatma sektörünün kullanımına sunduk.

Işıkla olan yolculuğumuz sürerken bugün yaklaşık 110 çalışanı ile birlikte Tavcam ailesi, avize ve aydınlatma tasarımlarının üretimini sizlerin beğenisine sunmanın yanında sektöründe sanatçı, tasarımcı, mimar ve proje uygulayıcıları ile iş ortaklığı tedarikçi ve yol arkadaşlığı yapmaktadır. Bu çalışma ve gayretlerimiz sonucu 30'un üzerinde ülkeye ulaşan ihracatımızla dünya coğrafyasında ABD'den Japonya'ya kadar yer bulduk.

İşimizi değerli buluyor, önemsiyor ve seviyoruz. 36 yıl sektörde olmamıza rağmen kendimizi daha yolun başında görüyor; hizmetlerimizi sizlerle paylaşarak gelecek kuşaklara teslim etme arzusu ile yolumuza devam ediyoruz.

Sizlerle daha güzel aydınlık ve mutlu bir geleceği paylaşmak dileğiyle.

Etiketler

Ürünlerimiz

Tavcam Avize firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Tavcam Avize firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.