Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
59 oy / 3,08 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Erzene Mah. 117 Sok. No:5 Evka3
İzmir / Bornova
Okul öncesi dönem insanın birey olma sürecindeki en önemli basamaktır. Okulumuzda öğrenci merkezli eğitimle her öğrencide var olan içsel kapasiteyi geliştirmek, bilişsel, sosyal, bedensel, dil ve duygusal gelişimlerini desteklemek, çocuklarımızı yaşama hazırlamak çevreye ve yaşıtlarına uyumu arttırmak, bilinçlendirmek ve meraklarını tatmin etmek hedefimizdir.

Çocuk gelişimi süreklilik isteyen bir değişimdir. Bu göz önünde bulundurularak tek yönlü değil çok yönlü gelişim hedeflenmiştir. Ayrıca okulumuzda etkin araştırıcılığı özendiren bir yaklaşım olan buluş yöntemi kullanılmaktadır.

Kurumumuzda bilimsel alanın yanı sıra duygusal öğrenmeye de önem verilmektedir. Öğrencilerimizde duygusal alanın içeriği olan belik kavramı, bireyler arası ilişkilerde beceriler, görevini tamamlama ve riske girme kavramları geliştirilir. Ayrıca programlarımızda bilginin kalıcılığını arttırmak ve ders sürecini daha ilgi çekici kılmak için öykü temelli öğrenme yaklaşımı hedeflenmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Renkli Düşler Anaokulu firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Renkli Düşler Anaokulu firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
2019 II. Geçici Vergi Dönemine (Nisan-Mayıs-Haziran) Ait Gelir Geçici Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.8.2019 - 19.8.2019 - Bugün son günü
Temmuz 2019 Dönemine Ait Şans Oyunları Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.8.2019 - 20.8.2019
Temmuz 2019 Dönemine Ait Elektrik ve Havagazı Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.8.2019 - 20.8.2019
Temmuz 2019 Dönemine Ait İlan ve Reklam Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.8.2019 - 20.8.2019
1-15 Ağustos 2019 Dönemine Ait Noterlerce Yapılan Makbuz Karşılığı Ödemelere Ait Beyannamenin Verilmesi ve Ödemesi
16.8.2019 - 26.8.2019
Yeni Ürünler
Nokta Dedektör İnvenio Statiflo Statik Mikser FWT Lutz-Jesco Kaco Blueplanet 50 kW Sultan Lake Beşik

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.