Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
CMS Yapı Asma Tavan Sistemleri

2,5 star rating
100 oy / 2,9 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet Zihni Eğridağ
Telefon
:
Fax
:
0 352 321 22 08
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Organize Sanayi Bölgesi 16 Cadde No:44
Kayseri / Melikgazi
Teknolojideki hızlı değişim ve yatırım çalışmalarımız, üretilen malzeme çeşitliliğine arttırmış, projelendirme, pazarlama, satış ve destek çalışmaları ile birçok çağdaş proje tamamlanırken, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün verilmemesine özen gösterilmiştir. İleri teknoloji ile benzerlerinden üstün özellikli ürünler üreterek, satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak ilke edinilmiş, yurt çapında oluşmuş dost firmalarımız ve insan kaynaklarımız her zaman en önemli sermayemiz olarak benimsenmiştir.

Bugüne kadar bağlı bulunduğu sektörde dürüst, samimi akılcı politikaları ile isim ve marka değerini korumaya çalışan firmamız, mevcut dinamik yapısını her geçen gün daha ileriye taşıyabilmek ve daha geniş iş alanları yaratarak sektörde saygın bir firma olarak kalabilmeyi temel düşünce olarak benimsemiştir.

CE kalite belgesi ile Yapı Sektöründeki pek çok yapının çözümünde imzası olan CMS Yapı, dinamikliği, güvenilirliği, seçkin insan kaynakları ve bayileşmiş dost firmaları ile yasal mevzuatlara uygun, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini karşılayacak kalitede ürün ve hizmet sunmayı esas almaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

CMS Yapı Asma Tavan Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

CMS Yapı Asma Tavan Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.