Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Serander Elektrik Aydınlatma

2,5 star rating
65 oy / 2,97 puan
Firma Yetkilisi
:
Yusuf Burak Yıldız
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Emekyemez Mah. Okçu Musa Cad. No:24/4
İstanbul / Beyoğlu
Firmamız Serander Elektrik Aydınlatma San. ve Tic. Ltd. Şti, ledpasaji.com adı altında güçlü imalat ekibiyle imal ettiği ürünlerin yanında ithal olarak getirdiği malzemelerin online satış ve teknik desteğini sizlere sunmaktadır.
Türkiye'nin en büyük ve en çok sevilen satış sitesine hoş geldiniz! 2012 yılından beri www.ledpasaji.com Türkiye'de online alışverişin en güçlü ismiyiz. Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere geldik. Online alışverişi geliştirdik, hizmet anlayışımızla fark yarattık. Hem çok büyüdük hem çok sevildik! Müşterilerimizin ihtiyaçlarının üründen ziyade hizmet alması gerektiğini düşünerek profesyonel kadromuz ile sizlere yardıma geldik. Forum olarak büyümeye ve e-ticareti büyütmeye devam edeceğiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Serander Elektrik Aydınlatma firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Led Aydınlatma Bayilik

Ülkemizin tüm bölgelerine bayilikler vererek led sektöründe aktif satış hizmeti gerçekleştiren veya gerçekleştirmek isteyen siz değerli müşterilerimiz
Kategori Kategori
 : Bayilik İlanları
Tarih Tarih
 : 10.2.2016

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.