Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Storm Medya

3 star rating
84 oy / 3,19 puan
Firma Yetkilisi
:
Armağan Çalışkan
Telefon
:
Fax
:
0 286 213 51 00
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kemal Paşa Mah. Çarşı Cad. No:85 Kat:1/4
Çanakkale / Merkez

Storm Medya - Hakkımızda

2002 yılından bu yana reklamcılık hizmeti veren profesyonel bir kadro tarafından kurulan ve Çanakkale de faaliyet göstermeye başlayan Storm Medya yaratıcı çözümleriyle hizmetinizde.

Grafik tasarımları, outdoor ve indoor gibi klasik mecralarda ki başarısını dijitale de taşıyan Storm Medya, markanızın reklam ve kurumsal kimlik çalışmalarını firma vizyonunuza en uygun şekilde hazırlayıp hizmetinize sunar.

Biz Storm Medya olarak, hedefe giden en kısa yolun iyi reklam olduğunu biliyoruz, yoğun rekabetin olduğu her sektörde markanızı öne çıkarmak, firma bilinirliğinizi artırmak ve korumak için gerek klasik mecralarda gerek dijital pazarlama da çözüm ortağınız olmaya ve markanızı en iyi şekilde temsil etmeye talibiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Storm Medya firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Storm Medya firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.