Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
77 oy / 3,09 puan
Firma Yetkilisi
:
Halil Duygu
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
978-2 Sok. No:16
Ankara / Yenimahalle

Aka Gıda - Hakkımızda

Türkiye şartlarına göre formüle edilmiş, gıda enzimleri.
Ürünlerimizin hepsi Gıda ve Farma kalite olup; Helal, Koşher ve Sağlık Sertifikası vb. gibi tüm gerekli belgelere sahiptir.

Faaliyet gösterdiğimiz tüm pazarlarda gerekli tüm yasal yükümlülüklere uymaktayız.

Enzimlerimiz
Fungal alfa amilaz, hemiselülaz, lipaz, glikoz oksidaz, ekmek katkı enzimleri, makarna katkı enzimleri, bisküvi katkı enzimleri, gofret katkı enzimleri, ekmek iyileştiriciler, un geliştiriciler, yufka katkıları, börek katkıları, tortilla katkı maddeleri.

Ücretsiz numune ve fiyat bilgilendirme için bizi aramanız yeterlidir. Un ve ekmek konusunda karşılaştığınız her türlü sorun için bize ulaşabilirsiniz. Laboratuarımız ve uzman mühendislerimizle sizlere her türlü teknik desteği vermeye hazırız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Aka Gıda firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Aka Gıda firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.