Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Altan Yay Sanayi

3 star rating
81 oy / 3,09 puan
Firma Yetkilisi
:
Baki Altan
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:

Altan Yay Sanayi - Hakkımızda

Firmamız Altan Yay 20 yılı aşkın bir süredir yay sektöründe faaliyet göstermektedir. Yay üretimi konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan firmamızda, üretimimiz CNC makinalarında ve hassas tolerans değerlerinde gerçekleştirmektedir.

Üretimimiz 0.15 mm - 12 mm arasında ve ISO 9002 ve Militarye test sertifikalı telleriyle yapılmaktadır. Sürekli kalite kontrol sistemiyle ürünlerimiz malzeme girişinden mamül sevkine kadar kontrol altında tutulmaktadır.

Ürün yelpazemizde; Yaylık paslanmaz teller AISI 302-316, orta ve yüksek karbonlu yaylık çelik tellerden DIN 17223, yağda temperlenerek sertleştirilmiş yaylık çelik tellerden ve Fosfor, Bronz, Pirinç, Alaşımlı ve Alaşımsız yaylık teller ve Bant malzemelerden talebinize uygun her türlü basma yayları, çekme yayları, torsiyon yayları, özel şekilli telform yayları, tel bükme içeren yaylar ve bant yayları üretimi yapmaktayız.

Son işlem; Üretilen yaylarımızın talebiniz doğrultusunda, taşlama makinamızda, taşlama işlemiyle, özel kaplamasıyla konveyor bantlı elektrikli temperleme fırınlarımızda bitirilerek teslim edilebilmektedir.

Firmamız uygun fiyat ve ödeme şartlarıyla müşterilerimize en iyi hizmet ve kaliteyi sunmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Altan Yay Sanayi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Altan Yay Sanayi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.