Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Makelsan Zincir Endüstriyel Ürünler A.Ş.

2,5 star rating
82 oy / 2,95 puan
Firma Yetkilisi
:
Nilay Yarımoğlu
Telefon
:
Fax
:
0 232 966 26 36
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
1004 Sokak No:5 Kat:3/332 Keremoğlu İş Merkezi Gıda Çarşısı Halkapınar
İzmir / Konak
Makelsan Zincir Endüstriyel Ürünler A.Ş. olarak özel zincir, konveyör zincirleri, dişli üretimi, konveyör ve konveyör parçalarının ve çeşitli makina elemanlarının üretimi ve satışı konusunda 1980 yılından bu yana İzmir'de faaliyet gösteren sektörün önde gelen firmalarındanız. Portföyümüze çeşitli tel bant, konveyör bant ve plastik kova ürünlerini eklemiş bulunmaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Makelsan Zincir Endüstriyel Ürünler A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Makelsan Zincir Endüstriyel Ürünler A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.