Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Yaz Emlak

3 star rating
127 oy / 3,06 puan
Firma Yetkilisi
:
Aynur Işik
Telefon
:
Fax
:
0 286 658 87 43
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Hürriyet Mah. İskele Cad. No:2 ( Geyikli Yolu ) Geyikli
Çanakkale / Ezine

Yaz Emlak - Hakkımızda

Geyikli Yaz Emlak kaliteli ve düzeyli emlakçılıkla beraber müşteri memnuniyetini esas almak işimizdir.

Müşterilerimizin ne zaman ve nasıl doğru yatırım yapacakları konusunda bilgilendiriyoruz. Satış sunum gibi konularda en uygun çözümlerin yanında alternatif çözümlerde sunuyoruz. Teknolojik gelişmelere açığız ve kullanıyoruz. Yasalar ve yönetmeliklere uygun hizmet veriyoruz.
Müşterilerimiz hızlı tutarlı ve güvenilir hizmet veriyoruz. Geyiklinin en güvenilir emlak olarak kaliteli hizmet vermekteyiz Geyikli, Dalyan, Odunluk İskele'de ya da Yeni İskele'de de villa, yazlık, arsa, tarla, zeytinlik satmaktayız.

Geyikli Yaz Emlak olarak daima hizmetinizdeyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Yaz Emlak firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Yaz Emlak firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.