Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
67 oy / 3,18 puan
Firma Yetkilisi
:
Salih Çevik
Telefon
:
Fax
:
0 242 344 00 77
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Sedir Mah. Akın Cad. No:40/b Muratpaşa
Antalya / Merkez

CC Oto Elektronik - Hakkımızda

Antalya Eski Sanayi Bölgesi merkez atölyesinde hizmete başlamıştır.
Kara taşıtları elektroniği alanında öncü bir tamir-bakım servisidir.
Kara taşıtlarında bulunan her çeşit gösterge paneli, navigasyon, abs beyni, motor beyni, şanzıman beyni gibi elektronik alanda tamir-bakım konusunda hizmet vermek amacı ile çalışmalarına başlamıştır.

Etiketler

Ürünlerimiz

CC Oto Elektronik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

CC Oto Elektronik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.