Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
91 oy / 3,01 puan
Firma Yetkilisi
:
Fatma Uçar
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
A. Hisar Mah. Antalya Cad. Manavgat City İş Merkezi No:33 Kat:5 D:501
Antalya / Manavgat

Özel Elit Temizlik - Hakkımızda

Mimari olarak gelişen ve metrajları oldukça artan binalar, temiz ve hijyenik ortam oluşturabilme zorluğunu da beraberinde getirmektedir. Özel Elit Temizlik, tüm müşterilerine sunmakta olduğu temizlik hizmeti ile bu zorlukların kesin çözümünü tek adreste sunmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Özel Elit Temizlik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Özel Elit Temizlik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.