Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
91 oy / 3,05 puan
Firma Yetkilisi
:
Sezgi Abat
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İdealtepe Mah. Ali Reis Sok. No:18/a Küçükyalı
İstanbul / Maltepe

Sosyopix - Hakkımızda

Sosyopix'te Facebook ve Instagram fotoğraflarınızı foto kartlar, mini foto kartlar, metal magnetler, mini foto kitap, modern çerçeve, albüm poster, buton rozetler, kanvas tablo, arkadaş poster ve çeşitli aksesuarlara dönüştürebiliyorsunuz. Kısaca sosyal medya hesaplarınızda yayınladığınız fotoğrafları yada beğendiğiniz arkadaşlarınızın fotoğraflarını artık canlandırabilirsiniz.
Tabi bununlada kalmayıp bilgisayarınızdan seçtiğiniz fotoğrafları da çok tatlı hediyelere dönüştürüp arkadaşlarınızı yada sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz. Bunun yanında Appstore'dan Sosyopix yazarak uygulamamızı indirip mobil uygulamamız üzerinden de rahatlıkla sipariş verebilirsiniz. Adres bilgileri ve ödeme işleminin ardından ürünler 3-4 iş günü içinde size teslim ediliyor.

Etiketler

Ürünlerimiz

Sosyopix firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Sosyopix firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.