Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Özen Makina

2,5 star rating
102 oy / 2,97 puan
Firma Yetkilisi
:
Erhat Karayel
Telefon
:
Fax
:
0 212 547 24 18
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Alkop San. Sit. Akçaburgaz Mah. 1592 Sok. A10 Blok No:22
İstanbul / Esenyurt

Özen Makina - Hakkımızda

Firmamız 12 kişilik uzman ekibi ile extruder üretimi ve geri dönüşüm alanında tecrübeli üretimde çözüm ortağınız olarak kalitesinden ödün vermemiştir.

Firmamız temsilcilik yaptığı Alman teknoloji ortağı Germann marka Eriyik basınç sensörleri ve Eriyik sıcaklık sensörleri 1 yıl birebir değişim ve servis garantilidir.

Alman EHST çelikten ürettiğimiz granül bıçakları ve kırma bıçakları garantili üretiyoruz. Bıçak çizimleriniz veya numuneleriniz sayesinde üretilip, teknik analiz değerlerini sizlerle paylaşarak şeffaf anlaşılır şekilde sizlere sunuyoruz.

Son yıllarda Elek filtrelerin, (screen mesh) extruder plastik üretimlerde yaşanan problemleri inovasyon yaparak, proses üretimlerinizi spectlerini optimum şekilde performans vermesini sağlıyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Paslanmaz Elek Filtre

Paslanmaz Elek Filtre

Elek filtrelerin, (screen mesh) extruder plastik üretimlerde yaşanan problemleri inovasyon yaparak,
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Sanayi Kırma Bıçakları

Sanayi Kırma Bıçakları

Alman EHST çelikten ürettiğimiz yüksek performans granül bıçakları ve kırma bıçakları garantili üret
Ürün Fiyatı : 10 Euro
Eriyik Basınç Sensörleri

Eriyik Basınç Sensörleri

RIGID veya FLEXIBLE Gövde Yapısı 0-10V, 4.20 mA, 3.33 mV/V - Basınç aralıkları: 0-35 ile 0-200
Ürün Fiyatı : 349 Euro

İlanlar

Özen Makina firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.