Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Yunusoğlu İnşaat

3 star rating
98 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Güçlü Yunusoğlu
Telefon
:
Fax
:
0 232 238 21 51
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Huzur Mah. Mithatpaşa Cad. No:479
İzmir / Narlıdere

Yunusoğlu İnşaat - Hakkımızda

Şirketimiz Yunusoğlu İnşaat 1971 yılında Kadir Yunusoğlu tarafından İzmir'de arazi, arsa alım ve konut üretimi anlayışı içinde faaliyete başlamıştır. Arazi seçiminde, nüfus yoğunluğunun gelişmeye müsait olduğu yerler tercih edilmiş ve imar anlayışı ile müstakil ve site blok konutlar yapılmıştır.

1985 yılında kurucu başkan görevini oğullarına devretmiştir. Yeni teknolojik ve gelişen ekonomik piyasaların gerektirdiği koşullarda toplam 63.558 m2 kullanım alanlı konut yapılmıştır.

Güçlü Yunusoğlu İnşaat'ın bundan sonraki bakış açısı; Daha kurumsal bir iş anlayışı ile seçeceği yerleşim alanları içinde, çevre dokusu, yoğunluğu ve sosyal donatılıları dikkate alınarak, insanların barınma ihtiyacı ile birlikte yaşam satın almalarını temin ederek projeler geliştirecek ve akıllı konutlar üretmeye devam edecektir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Yunusoğlu İnşaat firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Yunusoğlu İnşaat firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.