Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
109 oy / 3,12 puan
Firma Yetkilisi
:
Fatih Karabayır
Telefon
:
Fax
:
0 242 221 26 66
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
»
Adres
:
Akdeniz Sanayi Sitesi 5037 Sok. No:121
Antalya / Merkez

Karfacam - Hakkımızda

2010'den bu yana camın bulunduğu her mekanı özel bir yaşam alanına dönüştüren KARFACAM, hizmet anlayışındaki kalitesi, mekanlara özel sunum ve üretim seçenekleriyle camın zengin dünyasını yıllardır müşterilerine sunmaktadır.
KARFACAM olarak sigorta şirketleriyle anlaşmalı olarak Antalya'da birçok referanslarımız vardır.
Ürünlerimiz turizm tesislerinden konutlara, alışveriş merkezlerinden iş merkezlerine, hastanelerden okullara kadar geniş bir yelpazede yer almaktadır.
KARFACAM toptan, perakende satışta ve ısıcam yapımında geniş ürün yelpazesi ve hizmet kalitesi ile farkını ortaya koymaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Karfacam firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Karfacam firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.