Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Gelinist

3 star rating
53 oy / 3,02 puan
Firma Yetkilisi
:
Ahmet Canıtez
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Sanayi Mah. Samipaşa Cad. No:8/b
İstanbul / Güngören

Gelinist - Hakkımızda

Gelinist; profesyonel, tecrübeli ve estetik bakış açısına sahip düğün fotoğrafçılığı organizasyonudur. Profesyonel ekibimiz ve teknik donanımımızla uygun fiyatlarla yüksek kaliteye sahip çalışmalar sunmaktayız.

Gelinist olarak dış mekan gelin-damat fotoğraf çekimi, dış mekan düğün fotoğrafları çekimi, düğün hikayesi, gelin-damat hikayesi video çekimleri, gelin-damat albüm tasarımı ve satışı hizmetleri vermekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Gelinist firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Gelinist firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.