Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
48 oy / 3,27 puan
Firma Yetkilisi
:
Ramazan Akbaş
Telefon
:
Fax
:
0 332 582 66 33
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Necati Kalaycıoğlu Cad. No:58/b
Konya / Seydişehir

Akbaşlar Su Sondajı - Hakkımızda

Akbaşlar Sondaj; su sondajı hizmetleri ile dalgıç pompa, dalgıç motoru, hidrofor sistemleri satışı alanında faaliyet göstermektedir.

Firmamız; dalgıç, santrifüj ve drenaj pompaları, dalgıç motorları ve hidroforlarların satışının yanında, dalgıç motorlarının tamir ve bakımı, dalgıç pompa arızalarının onarımı, kuyulara dalgıç pompaların montaj edilmesi, kuyulardan pompa sökülmesi ve dalgıç motorlarının sarımı gibi hizmetleri de vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Akbaşlar Su Sondajı firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Akbaşlar Su Sondajı firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.