Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Turalı Group

3 star rating
65 oy / 3,25 puan
Firma Yetkilisi
:
Ramazan Gucukturalı
Telefon
:
Fax
:
0 312 385 15 72
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Ahi Evran Cad. P4-84 Ostim
Ankara / Yenimahalle

Turalı Group - Hakkımızda

Birden farklı alanda üretimini devam ettiren firmamız metal endüstrisi, makine sanayi, hortum sanayi, hidrolik sektörü, medikal sanayi, teknik ve yurt dışı danışmanlık üzerine ağırlık vermektedir. Her bir üretim sahasında en önemli özelliğimiz tüm çalışmalarımızın size güç olarak yansımasıdır. Firma portföyümüzde hem üretim hem de ticaret merkezi olarak Türkiye, Çin, Tayvan, Almanya ve Azerbaycan' da irtibat noktlarımız ve üretimhanelerimiz ile gelişme açık bir portföyde sizler ile birlikte büyümeye devam eden bir grafik sunmaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Turalı Group firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Turalı Group firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.