Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
SMS Cephe Asansörleri - İnşaat Makina Sanayi

2,5 star rating
83 oy / 2,98 puan
Firma Yetkilisi
:
Özkan
Telefon
:
Fax
:
0 312 394 14 75
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Saray Mah. Sarayköy Keresteciler Sanayi Sitesi
Ankara / Kazan
SMS 10 yılı aşkın tecrübesiyle dünya pazarında marka olmuş, genel ismi inşaat asansörü olan kremayerli cephe platformları ile yük ve personel asansörü satış ve kiralama hizmetiyle hem yurt dışı hem yurt içi pazar payını her geçen gün artırmaktadır.
SMS satış sonra yedek parça ve servis hizmetine çok önem verir. Yetkili servislerdeki orjinal yedek parçalarla siz iş ortaklarımıza ekonomik ve kesin çözüm sunmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

SMS Cephe Asansörleri - İnşaat Makina Sanayi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

SMS Cephe Asansörleri - İnşaat Makina Sanayi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.