Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
87 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Ferhat Lafçı
Telefon
:
Fax
:
0 216 469 68 69
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İçerenköy Mah. Bostancı Oto Sanayi Sitesi B Blok Leylak Sok. No:2
İstanbul / Ataşehir
Rotagas Mühendislik 12 yılı aşkın süredir müşterilerine hizmet vermektedir. Uzun yıllar Üçel Otogaz Dönüşüm Sistemleri olarak LPG Otogaz sektöründe faaliyet gösterdikten sonra Kasım 2010 tarihinden itibaren yeni ünvanıyla Bostancı Oto Sanayi Sitesinde faaliyetlerine ara vermeden ve aynı kalite anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Uzman kadromuzla kaliteli hizmet vermek ve birebir müşteri memnuniyeti sağlamak temel amaçlarımızdandır. Firmamız Atiker ve Landirenzo markalarının yetkili bayisi olup bu markaları en iyi şekilde temsil etmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Rotagas Mühendislik Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Rotagas Mühendislik Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.