Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Biodef Kozmetik Ltd.Şti.

3 star rating
105 oy / 3,02 puan
Firma Yetkilisi
:
Mecit Yavuz
Telefon
:
Fax
:
0 326 531 60 65
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Karaçay Mah. Hürriyet Cad. 26 Sok. No:9
Hatay / Samandağı
Biodef Kozmetik olarak dünyada ve Türkiye'de bir ilk olan BİOSTEMCELL markasıyla kök hücre teknolojisiyle üretilmiş 1 adet saç serumu, 1adet şampuan set olarak satışa sunulmuştur.

Ayrıca tüm Türkiye'ye genel distribütörlük verilebilir veya bölgesel veya il bayiliği verilir.

Tüm ayrıntılar web sitelerimizde mevcuttur.

Etiketler

Ürünlerimiz

Biostemcell Saç Serumu

Biostemcell Saç Serumu

Bu ürünlerimiz kök hücre ile üretilmiştir. Saç dökülmelerine karşı ve aynı zamanda yeniden saç çıkar
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Tüm Türkiye Genel Bayilik Verilecektir

Biostemcell ve Biodef her iki markamıza genel bayilik verilecektir. Türkiye ve yurtdışı bayilikleri için iletişime geçiniz.
Kategori Kategori
 : Bayilik İlanları
Tarih Tarih
 : 27.5.2015

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.