Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
97 oy / 3,11 puan
Firma Yetkilisi
:
Cengiz Kılıcaslan
Telefon
:
Fax
:
0 312 386 09 53
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İstanbul Yolu 27.km Aksoy Cad. Saray Mah. No:29
Ankara / Kazan

Elpa Yangın - Hakkımızda

ELPA 1985 yılında başlayan üretim yolculuğuna her geçen gün kaliteli hizmet, teknoloji ve tecrübe katarak yoluna devam etmektedir. ELPA bugün geldiği noktada 2500m2 üretim tesisinde yangın dolabı ve yangın kapısı imalatı yapmakta olup, istihdamıyla hem ülke ekonomisine katkı sağlayan hem de sektöründe üretim aşamasında yön verici firma durumuna gelmiştir.

1999 yılında yangın dolabı kapsamında Türkiye'de ilk TS EN 671-1 belgesi alan firma ünvanına sahip olan ELPA kalite ilkesini ISO 9001 ile belgelendirmiştir. Ayrıca yangın dolabı sektöründe CE standartlarında üretim yaptığını belgeleyen öncü firmalardan biri olmuştur.

2000'li yılların başında yangın kapısı üretimine de başlayan firmamız, yine kalitesini ISO 3008 ve EN 1634-1 standartlarına uygun olarak yaptırdığı test raporlarıyla kanıtlamıştır. Yangın kapılarının sektöre uzak firmalar tarafından üretildiği günümüzde, ELPA Yangın uluslararası norm ve kaliteye uygun olarak yaptığı yangın kapısı imalatında sektöründe öncü firma olmaya devam etmektedir.

Yangın ve güvenlik alanında dünya çapında en büyük organizasyon olan NFPA üyesi ELPA, Ostim markasının yangın alanında ilk ve tek lisanslı kullanıcısıdır. İhracatın ülke ekonomisine getirilerinin bilincini taşıyan ELPA markasını, Körfez ülkeleri, Kuzey Afrika ülkeleri, Orta Doğu Avrupa, ve Orta Asya ülkelerinde başarıyla tanıtmıştır.

Geçmişten günümüze kadar gelişimlerini sürdüren firmamız, alanında bilgi ve tecrübe sahibi kadrosuyla siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmalarına devam etmekte ve kaliteli ürünü en uygun fiyatta hızlı teslimatla sizlere sunmaktadır. Yıllarca markamıza ve kadromuza duyduğunuz güvene layık olmak için hizmetlerimizi geliştireceğimizi taahhüt eder, siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Elpa Yangın firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Elpa Yangın firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.