Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
84 oy / 3,35 puan
Firma Yetkilisi
:
Ekrem Savga
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
F. Çakmak Mah. 10562 Sok. No:34
Konya / Karatay
Sembol Paketleme; Konya'da kutu paket ambalaj makinaları imalat ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

Kuruluşundan günümüze kadar geçen zaman içinde pek çok firma, şahıs, kurum ve kuruluşa başarıyla hizmet vermiştir.

Firmamız; farklı büyüklükte ve farklı ağırlıktaki karton kutuların şerit ambalaj makinalarının imalatını yapmaktadır. Servisimizde de kutu ambalaj makinalarının bakım, onarım ve revizyonu yapılmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Sembol Paketleme Makinaları firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Sembol Paketleme Makinaları firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.