Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Bediroğlu Evden Eve Nakliyat

3 star rating
56 oy / 3,09 puan
Firma Yetkilisi
:
Metin Ulakcı
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Bağlarbaşı Mah. İnönü Cad. Elif Apt. No:58
İstanbul / Maltepe
Bediroğlu Nakliyat yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile daha kaliteli ve güvenli bir iş stratejisi için kendini gelişen iş şartları ve dünya teknolojisine adapte edebilmeyi başarmış lider firmaların başında gelmektedir.
Nakliye sektöründe hizmet veren ve yıllardır bu sektörün en iyisi olmak için çabalayan Bediroğlu Evden Eve Nakliyat firması, başarılarına her geçen gün bir yenisini daha eklemeye devam ediyor. Kaliteden yana seçimlerini yapacak olan müşterilerimizi sitemize davet ediyor ve elimizden gelenin çok daha iyisini yapıyoruz. Ümraniye evden eve nakliyat firması olarak çalışan kadromuza güveniyoruz çünkü daha önce farklı adreslerde hizmet vermiş ve artık bu sektörü çok daha yakından tanıyan isimler oldukları için iletişim ve çalışma konusunda herhangi bir sorun yaşamayan ve yaşatmayan bir ekibe sahip olduğumuz için de kendimizi şanslı hissediyoruz. Bu sektörde çalışanlarınızın müşteri ile olan iletişimi çok önemlidir, aslında yalnızca bu sektörde değil, her sektörde durum böyledir ve biz de bunu fazlasıyla dikkate almaya devam ediyoruz. Talep edilen saat doğrultusunda adresinizde hazır olacak olan uzman ekibimiz halınızdan, televizyonunuza evinizde ki tüm eşyalarınızı özel ambalajlar ile sararak güvenli taşıma için hazır hale getirir. Aynı zamanda özel giysi dolaplarına sahip olan firmamız dolaplarınızın içerisinden kıyafetlerinizi ambalajlamanıza gerek kalmadan özel taşıma dolaplarına aktarmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Bediroğlu Evden Eve Nakliyat firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Bediroğlu Evden Eve Nakliyat firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.