Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
52 oy / 3,02 puan
Firma Yetkilisi
:
Baran Harman
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yenibosna Merkez Mah. Değirmenbahçe Cad. Istwest Residence B Blok Kat 8 No:94 Yenibosna
İstanbul / Bahçelievler
A well thought and designed package not only keeps the products fresh for a longer time, but also increases the sales of the product with its big influence on the tendency of the consumers.
Being aware of this big responsibility, we offer Healt, Quality and Success to our distinguished clients with our knowledge and experience in the packaging industry.
Our set-up combines the best prices with high quality machinery and continuous technical service, in line with our tailor - made and customer - oriented production mentality.

Etiketler

Ürünlerimiz

Formac Package Your Success firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Formac Package Your Success firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.