Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3,5 star rating
18 oy / 3,56 puan
Firma Yetkilisi
:
Levent Ördek
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Gençlik Mah. Fevzi Çakmak Cad. Galip Apt. No:27
Antalya / Merkez

Bestof Rent A Car - Hakkımızda

Bestof Rent a Car'dan kiralayacağınız her araçta %4 yakıt indirimi veriyoruz.

Kiralama Süresi
En kısa kiralama süresi 24 saattir. Teslim gecikmelerinde her ek saat için günlük ücretin 1/3'ü alınır. Toplam 3 saati aşan gecikmelerde CDW (Kasko) ücreti dahil tam gün ücreti alınır.

Uzun Süreli Kiralamalar
Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gündür. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için +90 (242) 243 59 11 no'lu telefondan Bestof Rent a Car Rezervasyon Merkezini veya size en yakın Bestof Rent a Car ofisini arayabilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Bestof Rent A Car firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Bestof Rent A Car firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.