Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
77 oy / 3,04 puan
Firma Yetkilisi
:
Ayhan Emel
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Toptan Manifaturacılar Gündere Sok. No:28
Konya / Selçuklu

Ayhan İş Elbiseleri - Hakkımızda

Ayhan İş Elbiseleri Konya'da iş kıyafetleri ve iş önlükleri imalat ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

Ürünlerimizi kısaca sayacak olursak; erkek ve bayan iş önlükleri, bahçıvan tulumları, iş tulumları, mont takımları, ceket takımları, aşçı kıyafetleri, iş pantolonları, tişörtler, baskılı ve armalı tişörtler, lakoslar, switler, yelekler, montlar, şapkalar, baskılı ve armalı şapkalar, bereler ile diğer promosyon ürünleri sayabiliriz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ayhan İş Elbiseleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Ayhan İş Elbiseleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.