Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
81 oy / 3,07 puan
Firma Yetkilisi
:
Soner Toprak
Telefon
:
Fax
:
0 370 415 69 35
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Bayır Mah. Kemal Güneş Cad. Mako İş Hanı Kat:4 No:411
Karabük / Merkez

Medi Haber - Hakkımızda

2006 yılından bu zaman kadar yayında olan Medi Haber İl sağlık müdürlüğü ve Halk Sağlık Müdürlüğü çalışanları hakkında güncel ve flaş haberleri bulabileceğiniz sağlık personeli ile ilgili tüm haberler var olduğu ve var olacağı bir haber sitesi.

Sağlık personeli için Medi Haber sitesi sizlere mevzuat genelge ve il sağlık müdürlüklerinin duyuru haberleri ve sağlık bakanı ve bakanlık hakkında haberleri yayınlamaktadır.

Sağlık personeli ebe, hemşire, att, paremedik, doktor, ambulans şoförü ve sağlık bakanlığının her kademesinde çalışan personel hakkında güncel haberleri medihaber.com sitesinden takip edebilirsiniz.

Ayrıca MediHaber sitemizde sağlık alanında teknolojik gelişmeleri ve sağlık bilgisi hakkında güncel doğru verileri bulabilirsiniz.

Sitemiz Medi Haber geniş bir yelpazede hizmet sunduğundan arşiv kısmında sizler için her zaman aradığınız bilgi yer alır. Sağlık personelleri bize medihaber.com @gmail.com adresinden ulaşabilirler.

Etiketler

Ürünlerimiz

Medi Haber firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Medi Haber firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.