Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
95 oy / 3,23 puan
Firma Yetkilisi
:
İsmail Amak
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Tunca Mah. Dumlupınar Cad. Kırmızı Köprüde
Manisa / Merkez

Vadi Temizlik - Hakkımızda

Temizliğin yeni değişmeyecek tek adresi, kararlı ve yenilikçi her şey rahatlığınız için hizmet bizden sefası ve memnuniyeti sizden. Herkes bir gün Vadi'de olacak, siz geç kalmayın rahatlığınızı ayırın.

Hizmetlerimiz: Halı koltuk stor perde yıkama, merdiven, ofis, dolu ve boş ev temizliği, inşaat sonrası temizlik, cam temizliği, banka ve fabrika temizliği.

Etiketler

Ürünlerimiz

Vadi Temizlik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Vadi Temizlik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.