Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
TYT Prefabrik

3 star rating
68 oy / 3,06 puan
Firma Yetkilisi
:
Tamer Yalvaç
Telefon
:
Fax
:
0 382 266 24 46
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Organize Sanayi Bölgesi Mehmet Altınsoy Bulvarı No:14
Aksaray / Merkez

TYT Prefabrik - Hakkımızda

TYT Prefabrik betonarme prefabrik yapı elemanları ve kutu menfez üretiminde Türkiye de sayılı kuruluşlardan biridir. Gerek TSE K 118 belgesi gerek Türkiye Prefabrik Birlik üyeliği ile sektörde ne kadar sağlam adımlar atacağını bilmektedir. Yerel ve kurumsal su, kanal, yol geçiş güzergah projelerinde bütün kurum ve kuruluşlar ile koordineli olarak kutu menfez çalışmaları yapmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

TYT Prefabrik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

TYT Prefabrik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.