Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Atabarı Karadeniz Mutfağı

2,5 star rating
42 oy / 2,76 puan
Firma Yetkilisi
:
Kenan Köse
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
19 Mayıs Mah. İnönü Cad. Sarıkanarya Sok. No:17/1 Kozyatağı
İstanbul / Kadıköy
Atabarı Karadeniz Mutfağı; Karadeniz yöresinin lezzetini İstanbul Kozyatağı'na taşımaktadır. Hem Karadenizlilerin özledikleri lezzetleri sunmakta hem de Karadeniz mutfağıyla tanışmamış insanlara bu lezzetleri tanıtmaktadır.

Bölgemize ait olan tatları yine Karadeniz'den getirdiğimiz ürünlerle kendi bölgemize ait usulle hazırlamaktayız.

Atabarı Karadeniz organik ürünleri de siz müşterilerine sunmaktadır. Artvin, Rize, Trabzon, Bayburt, Gümüşhane, Giresun, Ordu, Samsun, Amasya, Çorum, Sinop, Kastamonu, Bartın, Zonguldak, Bolu, Düzce illerinden Karadeniz organik ürünlerini ürettirip siz değerli müşterilerimize aradınız tatları sunmaktadır.

ATABARI Karadeniz Yöresel Mutfağında;
Karadeniz Pidesi, Karadeniz Akçaabat Köftesi, Karadeniz Sebze Yemekleri, Balık ve Hamsi Çeşitleri, Karadeniz Muhlaması, Karadeniz Organik Köy Kahvaltısı, Tatlı Çeşitleri

Etiketler

Ürünlerimiz

Atabarı Karadeniz Mutfağı firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Atabarı Karadeniz Mutfağı firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.