Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
39 oy / 3,03 puan
Firma Yetkilisi
:
Akın Ugur
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İstoç Toptancılar Çarşısı C Plaza Bağımsız Bölüm No:3
İstanbul / Bağcılar

Uğurlar Plastik - Hakkımızda

1974 yılında plastik P.P. geri dönüşüm hammadde üretimi amacıyla kurulan firmamız ilerleyen yıllarda bünyesinde ürettiği hammadde ile parkurunu genişleterek plastik temizlik gereçleri, çöp kovaları, su kovaları ve özellikle temizlik setleri üretimine başlamıştır.

Firmamız İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde 8.000 m2 kapalı alan içerisinde dalında uzman ekibiyle hammadde üretiminden son ambalaj aşamasına kadar üretimini bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Uğurlar Plastik, Planet ve Plastics Planet markası adı altında müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda en kaliteyi en ekonomik fiyatlarla, en kısa sürede sunmayı amaç edinmiştir

Bu anlayış ile Ulusal pazarda lider firmalar arasında yerini kısa sürede yükseltmekle beraber Uluslararası pazarda da (25'i aşkın ülkeye ihraca ile) gün geçtikçe söz sahibi olmayı başarmıştır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Uğurlar Plastik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Uğurlar Plastik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.