Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
45 oy / 3,02 puan
Firma Yetkilisi
:
Eren Engin Bayraktar
Telefon
:
Fax
:
0 212 777 76 68
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Beylikdüzü Osb Birlik Sanayi Sitesi 3. Cad. Birlik 1. İş Merkezi No:5/37
İstanbul / Beylikdüzü

Plus Fence - Hakkımızda

Plusfence olarak 7 yıllık birikimimizi bir arada toplamak için toplandık. Senelerin verdiği birikimle en yeni ürünlerle ve üzerine katarak ilerlemeyi kendimize bir borç bildik. Bu sayede hep daha ileriye gittik. Firmamız yenilikçi yüzüyle ve geniş vizyonuyla müşterilerimizin isteklerine en iyi çözümler sunabilmektedir. Bu sayede güler yüzlü ve en kaliteli hizmeti siz müşterilerimize sunmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Plus Fence firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Plus Fence firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.