Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
31 oy / 3,42 puan
Firma Yetkilisi
:
Volkan Cukurova
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kayışdağı Yolu Çiftlik Sok. No:10/a İçerenköy
İstanbul / Ataşehir

Çukurova Nakliyat - Hakkımızda

Çukurova Evden Eve Nakliyat olarak dünden bugüne sizin yanınızda sizin hizmetinizde bulunmaktan gurur duymaktayız. Teknolojinin değişen şartlarıyla birlikte değişen firmamız her dalda yine rekor kırmayı başarmış bulunmaktadır. Ev taşımada olsun, ofis taşımada olsun, banka taşımada olsun, tekstil taşımada olsun, depolamada olsun, fabrika taşımada olsun her zaman en iyisini yapmaktadır. Çünkü sadece bir gün iş yapmak peşinde değil her gün daima sizi kazanmak peşindeyiz. Evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren kuruluşumuz, bu sektörde kalıcı olmanın ve sizlere hala hizmet vermenin gururunu yaşıyor. Güvenli ve donanımlı araçlarıyla evinizi temiz, hijyenik ve büyülü ortamını, kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere sunmak ve sizlere daha nice yıllar hizmet vermek amacındayız.
Firmamız geçmişi çok eskilere dayanan ve her zaman işinde uzman kadrosuyla 7/24 saat olsun hizmette sınır tanımayan güçlü, güvenilir, dürüst, ve işinde son derece hijyenik ve ciddi olmakla hükümlüdür. Çukurova evden eve nakliyat sanayi, inşaat, medya, bilgi ve iletişim teknolojileri, enerji, taşımacılık ve hizmet sektörlerini içermektedir. Evden eve nakliyat bu geniş varlık portföyü, mobil iletişim ve entegre medya hizmetleriyle daha da zenginleşmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Çukurova Nakliyat firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Çukurova Nakliyat firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.