Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Sığacık Pansiyon Kaleiçi

3 star rating
80 oy / 3,21 puan
Firma Yetkilisi
:
Ali Kuter
Telefon
:
Fax
:
0 232 743 21 56
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Sığacık Kaleiçi 129. Sok. No:42
İzmir / Seferihisar
Hayaller ve umutlardır insana güç veren, onu canlı tutan ben de bu hayalimi gerçekleştirmek için Türkiye'nin citta slow (sakin şehir) başkenti Seferihisar SIĞACIK Kaleiçinde 1966 yapımı 2 katlı bir ev satın aldım.

Şirin bahçesi ve özüne sadık kalarak yapılan restorasyon sonrasında eşim burada apart/ev pansiyonculuğu hizmeti sunmaya karar verdim. Böylece Sığacık Kaleiçi Pansiyon adını verdiğimiz işletme doğmuş oldu.

Temiz ve güleryüzlü hizmetimiz, 33 lük, 45 lik ve taş plaklarımızla birlikte bu doğal ortamda müzik seven, nostalji esintilerinden mutluluk duyan dostlarımızı bekliyor olacağım her zaman.

Etiketler

Ürünlerimiz

Sığacık Pansiyon Kaleiçi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Sığacık Pansiyon Kaleiçi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.