Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Tekno A Metal

3 star rating
75 oy / 3,15 puan
Firma Yetkilisi
:
Adem Ucar
Telefon
:
Fax
:
0 212 240 31 85
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Hürriyet Mah. Dr. Cemil Bengü Cad. Fidan Sok. No:20
İstanbul / Kağıthane

Tekno A Metal - Hakkımızda

Alüminyum sektöründe hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerine hizmet vermenin onurunu yaşayan, müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran yenilikleri ürünlerine yansıtmış ve konusunda öncü konuma gelmiştir.

Firmamız alüminyum doğrama, silikon cephe sistemleri, ferforje, ferforje bahçe kapıları, ferforje bina kapıları, ferforje korkuluk gibi birçok alanda da hizmet vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Tekno A Metal firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Tekno A Metal firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.