Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
66 oy / 3,15 puan
Firma Yetkilisi
:
Handan Usta
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yeni Girne Mevki 7478. Sok.
İzmir / Karşıyaka

Balım Lokma - Hakkımızda

Eskişehir çiğ börek ve mantı salonu olarak 1990 yılında bir aile işletmesi tadında geleneksel lezzetler sunmaya başladık. 1994 yılında İzmir Karşıyaka'da Annem Mantı Börek adıyla tadıyla tercih edilen lezzet duraklarından biri olduk.
Şimdi geleneksel lezzet ikram ürünleri sunmak için Balım Lokma olarak hizmetinizdeyiz.
Balım Lokma; profesyonel anlayışa sahip bir kadın girişimci (aile) işletmesidir.
Amacımız; yaptığımız ürünleri Geleneksel lezzetlerinde, profesyonel anlayışla sunabilmektir.

Geleneksel lezzeti sunabilmek için maliyetten fedakarlık ediyorum. Biliyorum ki kısa zamanda ürünlerimizin lezzeti ve kalitesi sınırları aşarak hak ettiği değeri bulacaktır. İlgi, övgü ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Etiketler

Ürünlerimiz

Balım Lokma firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Balım Lokma firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.