Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
68 oy / 3,04 puan
Firma Yetkilisi
:
Hasan Güneş
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Çamlık Mah. 426 Sok. No:b/c
Aydın / Didim (Yenihisar)

Pirim Emlak - Hakkımızda

Pirim Gayrimenkul Emlak ismi ile Türkiye'de gayrimenkul alım - satım ve kiralanmasında profesyonel hizmet sağlayan firmamız, uzun yıllardır süren saygınlığını ve güvenilirliğini Didim, Altınkum'da devam ettirmektedir.

Şirketimiz bünyesinde Türkçe'nin yanı sıra İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca ve Arapça konuşan personellerle, hem yurt içinden, hem de yurt dışından gelen müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Emin adımlarla büyüyen şirketimiz olarak başta Didim, Altınkum, Akbük, Kuşadası, Güzelçamlı olmak üzere İzmir, Ankara, İstanbul'da birçok gayrimenkul satışı yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Ayrıca birçok saygın yurt içi ve yurt dışı emlak firmasıyla da ortak çalışmalar yapmaktayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yaptığımız mülk satışları ile bizim en büyük referansımız, ev sahibi yapmış olduğumuz müşterilerimizdir.

Biz gücümüzü müşterimizin memnuniyetinden almaktayız. Firmamızın kısa vadedeki hedefleri arasında, farklı şehirlerde ofisler açarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek yer almakta ve bu nedenle de alt yapı çalışmalarımıza hızla devam etmektedir. Ayrıca firmamız gayrimenkul alım - satım ve kiralanması dışında profesyonel çalışanları ile tadilat - bakım onarımı ile araç kiralama hizmeti de vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Pirim Emlak firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Pirim Emlak firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.